Dokonywanie zamówień w Księgarni Catholicus.pl jest obecnie wyłączone.
Zapraszamy do naszej księgarni pod nową marką: Księgarnia Maryja.

Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie

Między niebem, a radością. Humor i śmiech sednem życia duchowego

Szukaj produktu w Księgarni Maryja
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. Św. Stanisława BM
Autorpraca zbiorowa
Rok wydania2012
Format15,0 x 23,0 cm
Oprawamiękka
Liczba stron306
Waga [kg]0,40
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
W niektórych kręgach religijnych radość, humor i śmiech są postrzegane jako coś zbytecznego, a nawet niewłaściwego. A jednak - zdaniem Autora - przyjemne uczucie łaskotania w sercu stanowi niezbędny element zdrowej duchowości i zdrowia w ogóle.

Kiedy zapominamy o tej prawdzie, nasze życie przestaje być pełne i prawdziwe. I choć religijną dojrzałość utożsamiamy często ze śmiertelną powagą, to tak naprawdę przestajemy być wówczas ludźmi pobożnymi.


I o tym właśnie jest ta książka: James Martin - kapłan jezuita, doświadczony kierownik duchowy i wykładowca - zapewnia nas, że można cieszyć się życiem, nie tracąc nic ze swej religijności i że nie ma niczego złego w byciu radosnym chrześcijaninem.
Data dodania produktu: 17 październik 2012.
Poprzedni produkt Produkt 318 z 328 w kategorii Formacja duchowa Następny produkt
Podobne produkty
Święci świeccy świętego papieża
 Święci świeccy świętego papieża  Szukaj produktu w Księgarni Maryja
W książce zostały opisane sylwetki 17 osób beatyfikowanych i kanonizowanych przez Papieża Jana Pawła II. Są to osoby świeckie! Wśród postaci nie przedstawiono męczenników, wizjonerów, mistyków, stygmatyków, czy tercjarzy. ... 
Szli do nieba szlakiem wiary
 Szli do nieba szlakiem wiary  Szukaj produktu w Księgarni Maryja
Dzisiejszy człowiek pochłonięty zdobywaniem panowania nad światem, potrafi wiele osiągnąć. Ma prawie wszystko, a jest nieszczęśliwy. BRAKUJE MU WIARY! A tylko ona potrafi dać mu szczęście i prawdziwy cel życia, którym jest nasze ... 
Księgarnia Catholicus.pl w oczach Klientów:

Szczęść Boże! Już wczoraj otrzymałam swoje zamówienie, jestem pod wrażeniem. Bardzo się cieszę że znalazłam tak profesjonalną i sprawną księgarnię, kolejne zamówienie zrealizowane bez zarzutu. W tak miłej atmosferze zakupy to sama przyjemność. Zakupione książki są świetne a różańce przepiękne, dziękuje również za słodką niespodziankę. Bardzo dziękuje za tak wspaniałą obsługę i z przyjemnością będę w przyszłości nadal korzystać z usług Księgarni Catholicus. Życzę miłego dnia.

Regina z Redy

Witam, chciałam serdecznie podziękować i wyrazić swoją jak najbardziej pozytywną opinię o Państwa obsłudze. Zamówienie dotarło do mnie bardzo szybko, szybciej niż się spodziewałam :) Dziękuję również za telefoniczne potwierdzenie mojego zamówienia, co więcej przez bardzo miłą osobę. A ten mały słodki upominek dołączony do zamówionej książki, to również bardzo miły gest z Państwa strony ;) Pozdrawiam serdecznie. Z Bogiem.

Agnieszka z Jejkowic

Bardzo się cieszę. Dziękuję za szybkie przesłanie. Paczka już dziś do mnie dotarła [na drugi dzień]. Dziękuję za miłą niespodziankę w środku ;) Naprawdę bardzo mi się podoba wasze podejście. Czuć, że to naprawdę katolicka księgarnia. Napewno jak będę miała jeszcze jakieś zapotrzebowania to wpierw waszą ofertę sprawdzę. Z Bogiem!!! Jeszcze raz dziękuję.

Agnieszka z miejscowości Skępe

Witam! Bardzo dziękuje za naprawdę ekspresowa przesyłkę. Jestem zadowolona z zamówionych pozycji. Dziękuję również za miła niespodzianke w postaci gratisików :) Życzę wiele dobrego w życiu prywatnym i zawodowym. Pozdrawiam,

Helena z Wełtynia

Dziękuję bardzo za tak szybkie przesłanie zamówionej pozycji. Zostałem także mile zaskoczony słodkim dodatkiem. Jeszcze raz bardzo dziękuję. Pozdrawiam

Tomasz z Siedlec
Więcej opinii...
Na Facebooku...