Dokonywanie zamówień w Księgarni Catholicus.pl jest obecnie wyłączone.
Zapraszamy do naszej księgarni pod nową marką: Księgarnia Maryja.

Wyszukiwanie
Kategorie

  W dobrej cenie:
  do 5  •  do 10  •  do 20
Producenci
Autorzy
Informacje o produkcie

Życie z Najświętszym Sercem Pana Jezusa

Szukaj produktu w Księgarni Maryja
Kliknij aby powiększyć
Producent Wyd. WAM
AutorFausto Negri, Luigi Guglielmoni
Rok wydania2002
Format10,8 x 16,8 cm
Oprawamiękka
Liczba stron188
Waga [kg]0,15
Opis Linki Recenzje
Opis produktu
Książka stanowi zbiór modlitw osobistych i wspólnotowych, przeznaczonych na czerwcowe nabożeństwa do Najświętszego Serca Pana Jezusa.

Tradycja tych nabożeństw, która ma swe korzenie w Piśmie Świętym, pismach Ojców Kościoła, mistyków i świętych, znana jest w Polsce już od XVIII wieku, a w 1856 roku liturgiczna uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa została wprowadzona w całym Kościele.

Oprócz modlitw, litanii i komentarzy publikacja zawiera także cytaty biblijne o zabarwieniu chrystologicznym.
Data dodania produktu: 25 czerwiec 2008.
Poprzedni produkt Produkt 4 z 144 w kategorii Rozważania Następny produkt
Księgarnia Catholicus.pl w oczach Klientów:

Dziękuję ślicznie za szybką i sprawną obsługę oraz za zaufanie w związku z tym iż pieniądze nie szły przelewem bankowym a przez pocztę więc trwało to dłużej a mimo to wysłali Państwo przesyłkę. Serdecznie dziękuję i pozdrawiam.

Justyna z Kluczy

Szczęść Boże! Dziękuję za przesyłkę. Przesyłka zgodna z moimi oczekiwaniami i do tego jeszcze słodka niespodzianka. Pozdrawiam.

Anna z Dukli

Dziękuje za ekspresową realizację mojego zamówienia oraz załączony miły upominek Mam nadzieję,że poradnik będzie mi pomocny w mojej pracy na działce. Gorąco pozdrawiam.

Anna Zdybicka

Witam! Złożone przeze mnie zamówienie doszło bardzo szybko w nienaruszonej formie. Jestem zadowolona z zakupionych książek, które bywają pomocne w mojej pracy. Pozdrawiam, z Panem Bogiem.

Ela z Łagiewnik

Oczywiście jestem bardzo zadowolona z zakupów u Państwa. Szybko i kompetentnie. Tym bardziej, że zamówione artykuły miały być dodatkiem do nagród w konkursie o Janie PawleII. Szybko ktoś się ze mną skontaktował i wyjaśnił co jest dostępne a co nie. Jak również szybko dotarła sama przesyłka. Myślę, że jeszcze nie raz skorzystam z zakupów w Waszej ksiegarni. Pozdrawiam cały zespół. Szczęść Boże!

Jola z Chełmży
Więcej opinii...
Na Facebooku...